DriSteem 307076-002 Repair Kit
SKU
307076002
Brand
DriSteem
$164.37
Need Help
Assistance Available
Easy Returns
Quick & Hassle Fee
Guaranteed Fit
Always the correct part
Overview
PTS REPAIR KIT MEPCO
Specifications
| Manufacturer | DriSteem |
|---|---|
| Product Type | Replacement Part |
| Product Length | 2.375 inches (6.033 cm) |
| Product Width | 2.375 inches (6.033 cm) |
| Product Height | 0.5 inches (1.270 cm) |
| Product Weight | 0.065 lbs (0.029 kg) |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Country of Origin | United States |
| Shipping Length | 6 inches (15.240 cm) |
| Shipping Width | 4 inches (10.160 cm) |
| Shipping Height | 1 inches (2.540 cm) |
Reviews
Write Your Own Review
Browser Not Supported
You are using Internet Explorer as your browser, which is no longer supported by our website. Because of this, you can view products but not place orders using Internet Explorer on our site.
Please update your browser to any of the modern browsers listed below or use a different internet browser to place an order on this site.
If you have any questions or need assistance with placing an order, please contact us at 800-825-2148 or [email protected]














