DriSteem 405760 Temperature Sensor
SKU
405760
Brand
DriSteem
$250.40
Need Help
Assistance Available
Easy Returns
Quick & Hassle Fee
Guaranteed Fit
Always the correct part
Overview
SENSOR TEMPERATURE
Specifications
| Manufacturer | DriSteem |
|---|---|
| Product Type | Replacement Part |
| Product Length | 120 inches (304.800 cm) |
| Product Width | 0.239 inches (0.607 cm) |
| Product Height | 0.239 inches (0.607 cm) |
| Product Weight | 0.15 lbs (0.068 kg) |
| Color | Grey |
| Country of Origin | Mexico |
| Schedule B Number | 9025198080 |
| Shipping Length | 6 inches (15.240 cm) |
| Shipping Width | 6 inches (15.240 cm) |
| Shipping Height | 1 inches (2.540 cm) |
Compatibility
Reviews
Write Your Own Review
Browser Not Supported
You are using Internet Explorer as your browser, which is no longer supported by our website. Because of this, you can view products but not place orders using Internet Explorer on our site.
Please update your browser to any of the modern browsers listed below or use a different internet browser to place an order on this site.
If you have any questions or need assistance with placing an order, please contact us at 800-825-2148 or [email protected]


















