DriSteem 600696-003 Gasket
Compatible with
driSteem GTS LX Any Capacity/Voltage
SKU
600696003
Brand
DriSteem
$204.47
Need Help
Assistance Available
Easy Returns
Quick & Hassle Fee
Guaranteed Fit
Always the correct part
Overview
GASKET CLEANOUT DOVETAIL EPDM LX 50100
Specifications
| Manufacturer | DriSteem |
|---|---|
| Product Length | 26 inches (66.040 cm) |
| Product Width | 6.5 inches (16.510 cm) |
| Product Height | 0.25 inches (0.635 cm) |
| Product Weight | 0.6 lbs (0.272 kg) |
| Color | Black |
| Shipping Length | 7 inches (17.780 cm) |
| Shipping Width | 5 inches (12.700 cm) |
| Shipping Height | 3 inches (7.620 cm) |
Compatibility
Reviews
Write Your Own Review
Browser Not Supported
You are using Internet Explorer as your browser, which is no longer supported by our website. Because of this, you can view products but not place orders using Internet Explorer on our site.
Please update your browser to any of the modern browsers listed below or use a different internet browser to place an order on this site.
If you have any questions or need assistance with placing an order, please contact us at 800-825-2148 or [email protected]






