DriSteem 600965 Humidistat
SKU
600965
Brand
DriSteem
$699.98
Need Help
Assistance Available
Easy Returns
Quick & Hassle Fee
Guaranteed Fit
Always the correct part
Overview
HUMIDISTAT ROOM 3% 010V DS BRANDED
Specifications
| Manufacturer | DriSteem |
|---|---|
| Product Length | 4.5 inches (11.430 cm) |
| Product Width | 2.8 inches (7.112 cm) |
| Product Height | 1.875 inches (4.763 cm) |
| Product Weight | 0.25 lbs (0.113 kg) |
| Country of Origin | Mexico |
| Shipping Length | 6 inches (15.240 cm) |
| Shipping Width | 4.5 inches (11.430 cm) |
| Shipping Height | 2.5 inches (6.350 cm) |
Reviews
Write Your Own Review
Browser Not Supported
You are using Internet Explorer as your browser, which is no longer supported by our website. Because of this, you can view products but not place orders using Internet Explorer on our site.
Please update your browser to any of the modern browsers listed below or use a different internet browser to place an order on this site.
If you have any questions or need assistance with placing an order, please contact us at 800-825-2148 or [email protected]











